KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14797509
nr 1479 7509
Kersti Strandberg
(f. 1945), Sverige
Färgetsning, "Blå natt III". Signerad, numrerad 58/100. Bildmått: 20x13 cm, oramat löst blad, bladets mått: 37x33 cm
Kersti Rågfeld Strandberg, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:23:24
15/7 16:07:01
Kersti Strandberg
Läs mer om Kersti Strandberg